Close

Hakkımızda

Doğru İş Otomotiv Tic. Ltd. Şti temellerini 1957 yılında Adana Karşıyaka Sanayi Sitesinde “Doğru İş Oto Elektrik” adıyla atmıştır. Kurucusu Salih Zeki ŞALILI’dır. Bu ünvanla yaklaşık 15 yıl oto elektrik işinde hizmet verdikten sonra 1970li yıllarda akü imalatı ve oto elektrik aksamı satışını da işlerinin içerisine katarak devam etmiştir.1977 yılından başlayarak 1999 yılına kadar oto elektrik, akü imalâtı ve oto elektrik aksamı satışıyla hizmet verdikten sonra, 1999 yılında kardeşlerinde bir araya gelmesi ile “Doğru İş Otomotiv Tic. Ltd. Şti” adı altında aile şirketi kurulmuştur. 1999 yılından itibaren günümüze toptan oto yedek parça satışı ile gelen “Doğru İş Otomotiv Tic. Ltd. Şti” 7 satış elemanıyla toplam 25 kişi, şirket, depo ve muhasebesiyle birlikte 4.500m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Şu an bayisi olduğumuz firmaların gerek üretimlerini gerekse ithal ettikleri mamulleri Doğu Akdeniz, Karadeniz, İç Anadolu, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine pazarlamaktayız.

     HEDEFİMİZ: Sahip olduğumuz kaliteli bayiliklerimiz içerisine uyumlu yeni bayilikler ekleyerek kaliteli müşterilerimizle kazan kazan anlayışıyla  hızlı bir şekilde hizmet etmek. Çok hızla gelişen otomotiv yedek parça sektöründe ürün gamımızı genişleterek gerek kendimizi yenilemek gerekse kurumsallık adına gelişebilmek için tüm çabamızı ve enerjimizi sonuna kadar kullanmaktır.

Misyonumuz;

Doğru İş Otomotiv Tic. Ltd. Şti olarak;

* Faaliyet alanında lider konuma erişmek,

* Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı, uzun vadeli iş birlikleri kurmak,

* Kaliteli, kesintisiz, maliyetleri asgari düzeye indirerek ve yaygın hizmetimizi müşterilerimize sunmak,

* Çalışanların çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz;

Doğru İş Otomotiv Tic.Ltd.Şti olarak;

“Faaliyette bulunduğumuz oto yedek parça sektöründe müşteri memnuniyetini esas alarak ülkemizde lider şirketler arasına girmek ve başarılarımızı sürekli kılarken, kaliteli, dürüst, güvenilir, etik değerlere sahip olma ilkelerimizi geleceğe taşımaktır.”